Blog

CLASSIC LIST

axaxa.jpg
28/شهر/1398

دلیل کاشت ابرو :

دلیل کاشت ابرو در افرادی مناسب است که ابروهایشان در اثر تاتو و یا به صورت ارثی ریزش داشته است و دارای شکستگی ابرو هستند و همان محل هیچ مویی ندارد.

تنها دلیل کاشت ابرو  این است که ابرو یک عضو مهم در زیبایی است ، خودتان توجه کرده اید که فردی را میبینید که دارای ابروی پرپشت و کشیده و زیبا است چقدر قابل توجه است بنابراین شما به دنبال درمان میروید.

وقتی به این دکتر و آن دکتر مراجعه می کنید و به شما به مقدار زیادی دارو و چیزهای دیگری میدهند و شما به امید اینکه از این دکتر نتیجه خواهید گرفت داروها را مصرف می کنید و برای چند مدتی وقت خود را تلف می کنید ودر آخرسر هم نتیجه ای نمیگیرید و اگر هم بگیرید آن نتیجه دلخواه را نخواهد داشت .

نتیجه گیری و دلیل کاشت ابرو :

بنابراین تنها راه چاره کاشت ابرو است که در سایت های مختلف به دنبال یک کلینیک مناسب برای کاشت ابرو میگردید ، و بالاخره یک کلینیک را انتخاب می کنید و به آن مراجعه می کنید و پیشنهاد من برای کلینیک مناسب کلینیک بهرو است زیرا این کلینیک خدمات کاشت ابرو ، کاشت مو ، کاشت ریش را انجام می دهد و دارای متخصص های بسیار با تجربه و مجرب است که شما میتوانید با اطمینان کامل به این کلینیک مراجعه کنید.

کاشت ابرو به صورت طبیعی میتواند بهترین نوع کاشت باشد زیرا این نوع کاشت ابرو افرادی که با شما برخورد دارند را متوجه کاشت ابرو نمیکند و یک رازی بین خودتان است که ابرو کاشته اید. بنابراین با مراجعه به کلینیک بهرو کاشت ابرو به صورت طبیعی را انجام دهید تا زیبایی خود را به صورت طبیعی دو برابر کنید تا به صورت غیر طبیعی .

 

میتوانید با راه های ارتباطی کلینیک بهرو که در پایین صفحه وجود دارد در تماس باشید.

 

 


aaaaa.jpg
28/شهر/1398

جراحی کاشت مو برای کسانی مناسب است که :

 

زمانی که موهای شما شروع به ریزش می کند و روبه طاسی میرود شما را نگران میکند و باعث می شود که شما روبه افسردگی بروید بنابراین به دکتر های مختلف پوست و مو مراجعه می کنید که ریزش مو را متوقف کنید و به پرپشت شدن موی خود کمک کنید.

دغدغه ی افراد قبل از جراحی کاشت مو :

اگر از دکتر پوست و مو رفتن نتیجه گرفتید که چه بهتر ولی اگر نگرفتید آخرین راه حل که به شما پشنهاد میشود جراحی کاشت مو است. که ممکن است شما با شنیدن این کلمه جراحی کاشت مو بترسید یا نگران شوید و هزار تا فکر و سوال که به کجا مراجعه کنم بنابراین  با کلی گشتن و از دوست و آشنا پرسیدن یک کلینیک متخصص و خوب پیدا می کنید و اقدام به جراحی کاشت مو می کنید.

کلینیک پیشنهادی من به شما کلینیک بهرو است، چون این کلینیک متخصص کاشت مو ، کاشت ریش ، کاشت ابرو می باشد و هر جراحی متخصص مخصوص به خود را دارد.

 

جراحی کاشت مو

 

کاشت مو یک عمل زیاد وحشت انگیز نیست چون شما خود را به دست یک فرد متخصص و با تجربه می سپارید و با خیال راحت میتوانید با زیبایی دوست شوید و همچنین زیبایی دو چندانی به صورت خود دهید.

داشتن یک سر پر از مو میتواند زیبایی خاصی به شما دهد برای  همین میتوانید به کلینیک کاشت مو بهرو مراجعه کنید.

در مردان طاسی و یا کم پشت بودن مو زیاد جالب نیست برای همین جراحی کاشت مو برای آن ها مناسب است. در زنان هم طاسی ممکن است کم پیش بیاید ولی کم پشتی مو در زنان بیشتر از مردان است زیرا ریزش مو در زنان از یک سنی به بعد افزایش میابد و موجب زشتی می شود که میتوانید با جراحی کاشت مو در بهترین کلینیک زیبایی را به خود هدیه دهید.

با در تماس بودن با کلینیک بهرو میتوانید به متخصصین مراجعه کنید و یا مشاوره رایگان دریافت کنید. 

 

 


SXS.jpg
28/شهر/1398

مراقبت های بعد از کاشت ریش

بیشترین روشی که برای هر گونه کاشت موی صورت (در ناحیه ریش، ابرو و یا مژه) استفاده می‌شود، FUT، و یا درمان‌های بسیار ساده FUE و PRP هستند.
برای کاشت ریش، جراح نیاز به ارزیابی قدرت مو در ناحیه گیرنده و مطابقت آن با یک ناحیه اهدا کننده است که به صورت طبیعی دیده شود ، بنابراین اگر مویی که کاشته می شود مطابقت نداشته باشد ممکن است ظاهری نا مناسب و غیر طبیعی داشته باشد.

نتایج فرآیند کاشت ریش چیست؟

اکثر بیماران بعد از کاشت ریش از ظاهر خود راضی هستند. اما مسئله مهم این است که باید بعد از کاشت ریش مراقبت هایی انجام گیرد که این ظاهر زیبای شما همانطور بماند.و همچنین باید به متخصص با تجربه ای مراجعه کنید.

موارد مراقبت بعد از کاشت ریش :

 

1-تمیز نگه داشتن نواحی جراحی:

مهم است که بیماران صورت و جاهایی که کاشت ریش انجام شده است را تمیز نگه دارند تا از عفونت و سایر عوارض جانبی  جلوگیری شود. دستورالعمل‌های تمیز نگه داشتن ارائه شده توسط جراح خود را به عنوان بخشی از برنامه مراقبت پس از عمل دنبال کنید.

برای چندین روز آینده بعد از جراحی، حتما صاف بخوابید. اطمینان حاصل کنید که برای کمک به فرایند بهبودی، سر خود را با چند بالشت بالا نگه دارید.

فعالیت‌هایی که بعد از کاشت ریش باید از آن‌ها دوری کنید :

• لمس کردن، مالیدن، و خراشیدن محل کاشت
• قرار دادن صورت در معرض نور مستقیم خورشید
• فعالیت بدنی شدید
• استفاده از رقیق کننده‌های خون یا داروهای مشابه
• سیگار کشیدن و استفاده از دخانیات دیگر
• نوشیدن مشروبات الکلی
•شنا كردن
• استفاده از وان حمام داغ
• رفتن به اتاق بخار و سونا

با کلینیک بهرو میتوانید صورت خود را زیباتر کنید و زیبایی را به خود هدیه دهید نکته ی اساسی کلینیک بهرو این است که می توانید با هزینه ی باور نکردنی کاشت ریش ، کاشت مو ، کاشت ابرو را زیر نظر متخصصان مجرب و با تجربه انجام دهید کافیست با کلینیک بهرو در تماس باشید.


kiol.jpg
28/شهر/1398

هزینه کاشت ابرو ؟؟؟

كاشت ابرو بسیار تخصصی و بسیار نیاز به مهارت و همچنین تكنیک روش مناسب كاشت ابرو مناسب دارد و شخص مورد نظر کاشت ابرو را باید در انتخاب پزشک و کلینیکی که می خواهد در آن کاشت ابرو انجام شود دقت زیادی کند ، کلینیک بهرو می تواند انتخاب درستی در این زمینه باشد که همچنین هرچه سابقه پزشك معالج و تجربه اش در كاشت ابرو بیشتر باشد طبیعتاً هزینه انجام آن نیز بیشتر خواهد بود.

هزینه کاشت ابرو در چند مورد خلاصه می شود :

1-تجربه و مهارت پزشک معالج

2-روش كاشت ابرو

3- انجام كاشت ابرو به صورت طبیعی

4-انجام كاشت ابرو بدون كوتاهی موهای سر

5-نداشتن عوارض و دوره نقاهت

لذا جهت انجام كاشت ابروهایتان گول  تخفیفات در زمینه کاشت ابرو در  مراكز غیر مجاز را نخورید، چرا كه نقش ابروها در صورت هر فردی نقشی برجسته در زیبایی او دارد و در اعتماد به نفس و زیبایی چهره فرد بسیارتاثیر گذار است.

چه روشی مناسب كاشت ابروها است؟

با پیشرفت علم پیوند مو هم اکنون در مركز تخصصی کلینیک بهرو كه بنیان گذار تكنیک های جدید FUE و SUT می باشد، كاشت ابرو را با تیمی مجرب و دوره دیده، بدون هیچ گونه عوارض و جراحی قابل انجام كرده است و دیگر نیازی به جراحی  كوتاهی موهای خود نباشید که در یك جلسه با زاویه و خواب طبیعی ابروها با این تکنیک ها  را انجام پذیر كرده است.

همچنین در صورت داشتن تتو بر روی ابروها بدون نیاز به لیزر كردن و پاك كردن اٰنها كه هزینه زیادی در بردارد ، میتوانیم كاشت ابرو را با مدل دلخواه فرد انجام داده و فردای همان روز فرد به كارهای روزمره خود رسیدگی كنید و همچنین می تواند در صورت دلخواه ابروهای خود را به رنگ مورد پسند خود تغییر دهد ولی بهتر است با پزشک معالج خود مشورت کنید.


Butterfield_BA-1200x592.jpg
28/شهر/1398

فیلم کاشت مو کوتاه برای شما

سلام!

اگر قصد کاشت مو کرده اید و اطلاع چندانی در این باره ندارید ، بد نیست با ما همراه باشید تا شما را کمی با این عمل آشنا کنیم.

کاشت مو  بیشتر برای افرادی که به طاسی رسیده اند مورد استفاده قرار میگیرد.

این عمل زن و مرد نداشته و هرکسی که از بی مویی و طاسی رنج میبرد ، میتواند از آن بره مند شود.

ما ویدیویی کوتاه برای شما عزیزان از کشات مو تهیه کرده ایم که شما را با این عمل بهتر آشنا میکند.

کافیست فقط با دقت این ویدیو کوتاه اما کامل را مشاهده نمایید.

 

 

هکمانطور که مشاهده کردید ، کاشت مو از سه مرحله :

برداشت مو از ناحیه اهدا کننده

آماده سازی گرافت های کاشت مو

قرار دادن گرافت ها در نواحی مشخص شده

تشکیل میشود که به صورت مختصر در ویدیو بالا مشاهده کردید.

بیماران میتوانند خیلی راحت و فوری ، پس از جراحی و اقدام به کاشت مو طرح کلی از خط موی خود را مشاهده کنند

و مو فورا بعد از درمان به صورت نرمال شروع به رشد می کند.

ریزش موی کاشته شده در چند هفته پس از درمان نرمال است،

اما پس از این ریزش اولیه، مو دوباره قوی و سالم رشد می کند و برای همیشه باقی بر جا خواهد ماند.

 

شما میتوانید برای مشاوره با کلینیک بهرو در ارتباط باشید تا بهترین نوع عمل برایتان در نظر گرفته شود.

کلینیک بهرو از پزشکان متبحر و مجرب برخودار است که باعث شده این کلینیک همچنان پر افتخار به مسیر خود ادامه بدهد.

شما برای ارتباط با این کلینیک مطمئن کافیست،

از راه های ارتباطی ذکر شده در قسمت پایانی سایت استفاده کنید و با ما در تماس باشید.

همچنین برای مشاوره و دریافت سوالات پیش آمدی خود کافیست با ما تماس بگیرید.

 


kasht.jpg
28/شهر/1398

کاشت مو به این روش را برای شما توضیح خواهم داد :

 

کاشت مو در هر روشی که از آن اطلاع دارید با دقت و ظرفات زیادی باید انجام بگیرد ولی کاشت مو به روش BHT دقت و ظرافت زیادی را می خواهد برای همین باید به کلینیک معتبر و با پزشکان متخصص و با تجربه مراجعه کنید که کلینیک بهرو بهترین گزینه است.

خب ، حالا توضیح کاشت مو به روش BHT :

کاشت مو به روش BHT، داشتن بانک مو اهمیت زیادی دارد که شما باید حتما یک بانک مو داشته باشید.بانک مو اگر نداشته باشید دکتر متخصص به شما پیشنهاد می کند که این روش کاشت مو را انجام ندهید ولی باز هم می توانید این روش را انجام دهید اگر دکتری که به آن مراجعه می کنید با تجربه باشد به شما می گوید که می توانید این روش را انجام داد چون می تواند با دقت و ظرافت زیادی که در کارش مشاهده خواهید کرد از نقاط موهای سینه ، پشت سر ، گردن ، استفاده می کند و به راحتی قسمت طاسی سر شما را پر از موهای طبیعی می کند.

و موهای برداشته شده را لابه لای موهایتان و قسمت طاسی سرتان می کارند و این امر باعث می شود قسمت کچلی مویتان کم شود.

دلیل اینکه این روش نیاز به یک بانک موی زیادی دارد چون این روش به طبیعی ترین شکل ممکن انجام خواهد گرفت. این روش را می توان طبیعی ترین روش نام برد چون از موهای نواحی که به آن اشاره کردیم استفاده می شود و هیچ نوع موی مصنوعی در کار نخواهد بود.

کلینیک بهرو بهترین پزشکان مجرب و با تجربه را دارا است که می تواند بهترین خدمات کاشت مو به هر روشی که بخواهید برای شما انجام دهد و همچنین شما ر از انواع روش های کاشت مو آگاه می کند تا روش دلخواه خود را انتخاب کنید و با مراجعه به کلینیک بهرو کاشت مو را به راحتی انجام دهید. با ما بهترین کاشت مو را تجربه کنید.

 

 


Thehairtransplanthub-Eyebrow-Transplant-3.jpg
28/شهر/1398

مواردی که باید راجب به کاشت ابرو بدانید:

 

کاشت ابرو در خانم ها اهمیت بیشتری دارد زیرا خانم ها بیشتر طالب این هستند که ابروهای پر پشت و زیبایی داشته باشند بنابراین به سراغ راه هایی می روند که شاید نه تنها هیچ تاثیری در زیبایی اشان نداشته باشد بلکه به سلامتی اشان هم ضرر می رساند که این روشها شامل هاشور ابرو ، تاتو ابرو می باشد که این روش ها جز ضرر و هدر دادن پول ندارد.

پس بهتر است قبل از هرکاری تحقیق کنید و بهترین کار را انجام دهید ، که بهترین روش برای زیباتر و طبیعی نشان داده شدن تغییرات در صورتتان باید دقت کنید و کاشت ابرو طبیعی بهترین گزینه است زیرا شما می توانید با  انتخاب روش کاشت مو به صورت طبیعی ، تغییر در ابرویتان را به صورت عادی و طبیعی نشان دهید.

ابرو یکی از مهمترین عناصر زیبایی :

ابرو یکی از مهم ترین و اساسی ترین عنصر در زیبایی بانوان است که بسیار زیاد در زیبایی تاثیر دارد به همین منظور برای انجام کاشت ابرو طبیعی به بهترین کلینیک با متخصص های مجرب مراجعه کنید تا زیبایی شما را بیافزایند نه که آن را خرابتر کنند بنابراین کلینیک بهرو بهترین گزینه برای انجام این کار است که شما می توانید برای کاشت ابرو طبیعی انتخاب کنید.

 

موهای مورد استفاده برای کاشت ابرو طبیعی:

کاشت ابرو طبیعی اینگونه است که  مو از کنار گوش برداشته می شود زیرا به دلیل نازک بودن شباهت زیادی به موهای ابرو دارد برای همین به صورت طبیعی جلوه می کند و ابرویتان را طبیعی نشان می دهد وزمانی که کاشت ابرو انجام می شود موهای کاشت شده به مدت ۲ تا ۳ ماه بعد شروع به ریش می کند و بعد ۸ تا ۹ ماه به صورت مداوم دوباره شروع به در آمدن می کند و درنهایت ابرویتان به مدل دلخواهتان شکل می گیرد.

در متن بالا به ریزش ابرو اشاره کردم اما هیچ نگران نباشید چون این ریزش به صورت طبیعی است تا موهای جدید در می آید و مدت زمان ریختن تا در آمدن دوباره مدت زمان کوتاهی است که این 8 تا 9 ماه که اشاره کردم مدت زمان تقریبی است که ابرویتان به طور کامل به صورت دلخواه شما می شود.

ابروی پهن و زیبا را با کلینیک بهرو بخواهید تا بهترین مدل ابرو را به شما تقدیم کنند.

 

 


bread_ba.jpg
28/شهر/1398

کاشت ریش به روش SUT

کاشت ریش  به روش SUT می توان در تمامی مناطق از قبیل (چانه، پشت لب، خط ریش و …) کاشت و پیوند مو را انجام داد. اصولا می توانیم بگوییم که در قسمت هایی از سر، ابرو، ریش و سبیل که خالی از مو می باشند می توان از تکنیک های پیوند مو استفاده کرد.
کاشت ریش به نوعی برای مردان قابل اهمیت می باشد و وجود آن در صورتشان مهم است که باعث اعتماد به نفسشان می شود و به آن ها انرژی مثبت می دهد.

علت ریزش مو

ریزش مو در ناحیه ریش  به دو صورت است که نوع اول به صورت ارثی است و از همان اول مو ندارند، نوع دیگر این ریزش مو در اثر استرس ، اضطراب و … است که باعث ریزش مو می شود.

مراحل کاشت ریش 

مرحله اول فرد به سراغ داروها، و درمان هایی مانند انواع قرص ها می شود که این روش ها به طور کامل جوابگو نیستند به همین دلیل بعضی افراد به سراغ کاشت مو می روند.

کاشت ریش بهترین و آسان ترین راه حل است که در این مطلب به بهترین روش کاشت ریش یعنی روش SUT اشاره می کنیم.

 

 مزیت های کاشت ریش به روش SUT

در این روش دیگر نیازی به چند ساعت جراحی نیست این روش آسان ترین و بهترین روش با زمان کم را دارا است که دارای عوارض بسیار کمی است. روش SUT بسیار حساس و پیچیده است که باید زیر نظر متخصص مجرب و با تجربه انجام شود که کلینیک بهرو بهترین مورد برای انجام این روش است و در یک جلسه انجام می شود.

این روش بهتر از روش های دیگر است که بیشتر مورد استقبال قرار می گیرد زیرا در کسری از چند دقیقه می توانید این روش را انجام دهید و کمترین عوارض را دارد.


behroo.jpg
28/شهر/1398

کاشت موی طبیعی 

افزایش ریزش مو باعث می شود که سرتان رو به طاسی برود و این ریزش مو در مردان بیشتر از زنان دیده می شود. به همین منظور شما میتوانید با کاشت موی طبیعی از فرآیند کچلی جلوگیری کنید و به صورتتان زیبایی دو چندانی دهید.

فواید کاشت موی طبیعی 

کاشت مو به دو صورت طبیعی ، غیر طبیعی انجام میگیرد. برای داشتن موهای طبیعی در صورتی کسی با دیدن موهای شما شک نکند که موهای شما غیر طبیعی است می توانید با کاشت موی طبیعی از شک آن ها جلوگیری و حتی تصور شما نسبت به موهای خودتان که طبیعی است به شما اعتماد به نفس دو چندانی خواهد داد.

با کلینیک بهرو می توانید بهترین کاشت موی طبیعی را تجربه کنید همچنین اگر هزینه برای شما بسیار مهم است با کلینیک بهرو از هزینه ی بالا برای کاشت مو جلوگیری کنید و همچنین بهترین کاشت مو را داشته باشید .

کلینیک بهرو با بهترین متخصص ها برای کاشت مو و هدیه زیبایی به شما در خدمت شما است.

اگر واقعا می خواهید که کاشت مو انجام دهید باید به دنبال متخصص با تجربه باشید چون نمی شود کاشت مو را پیش هر کسی انجام داد به قول معروف کار را دست کار دان بسپارید. کلینیک بهرو بهترین انتخاب است .

از چه موهایی برای کاشت مو طبیعی استفاده می شود؟

کاشت موی طبیعی را با استفاده از موهای ناحیه پشت گردن و یا موهای بدن با ظرافت بسیار بالایی و با استفاده از دستگاه های فوق پیشرفته از هم جدا می کنند و در محل مورد نظر با همان ظرافت و دقت قرار می دهند .

 


behrddoo.jpg
28/شهر/1398

فرآیند کاشت ابرو

این فرآیند کاشت ابرو به این صورت است که موهایی که از ناحیه پشت گوش یا پایین گوشتان برداشته می شود زیرا این موها بسیار شباهت زیادی به موهای ابرو دارد و آن را به صورت طبیعی نشان می دهد و زیبایی شما را به صورت طبیعی نشان داده می شود و هیچ کس از کاشت ابروی شما خبردار نمی شود.

کاشت ابرو

کاشت ابرو حتما باید در کلینیک فوق تخصصی که متخصص این کار است انجام شود چون این کار بسیار حساس است باید با دقت بالا و همچنین با تجربه ی زیادی انجام شود تجربه ی کاری خیلی اهمیت دارد اول اینکه شناختن مدل ابرویی که به صورت شما بیشتر می آید را پیشنهاد می کنند و در صورت این که شما مورد پسندتان بود ابروی شما را به همان صورت تغییر می دهد و شروع به کاشت موهای ابرو به صورت طبیعی می کند یک سری مراقبت هایی بعد از کاشت دارد که به شما گفته می شود.

کارهایی که بعد از کاشت ابرو می توانید انجام دهید!!

همچنین بعد از کاشت ابرو ممکن است ابروهای شما بریزد هیچ نگران نباشید زیرا بعد از دو الی سه ماه شروع به ریزش می کند و دوباره ابروهای جدیدی شروع به رشد کردن می کنند. زمانی که کاشت ابرو را انجام می دهید می توانید آن را بدون هیچ نگرانی اصلاح کنید و به شکل ابرویتان مدل دهید.

حتی می توانید ابرویتان رنگ کنید بدون هیچ عوارض نگران کننده ای البته قبل از رنگ کردن حتما با دکتر متخصص خود در ارتباط باشید و قبل از رنگ کردن به او اطلاع دهید و بعد این کار را انجام دهید ، به قول جمله ی معروف پیشگیری بهتر از درمان است .

کاشت ابرو امروزه در بین زنان باب شده است و بیشتر زنان این کار را انجام می دهند که شما می توانید با مراجعه به کلینیک بهرو  نتیجه ی فوق العاده ای بگیرید.

 


را های ارتباطی ما

جدیدترین اخبار پوست و مو

کلینیک زیبایی بهرو
دارای مجوز رسمی از وزارت بهداشت و درمان

این کلینیک با دارا بودن کادری مجرب و پزشکان فوق تخصص حاضر در ایران و با بهره گیری از تجهیزات و روشهای نوین در امور زیبایی پوست ، مو و تناسب اندام منجر به کسب رضایتمندی بالای در میان بیماران زیبایی قرار گرفته است.
بدیهی است که صداقت و انجان تعهدات نسبت به بیاران باعث بدست آوردن این نام خوش در کلینیک های زیبایی شده است .

کپی رایت برای کلینیک بهرو محفوظ است