9 سوال مهم قبل از کاشت مو

آذر 18, 775 توسط yasemi0
9-سوال-مهم-قبل-از-کاشت-مو-1200x758.jpg

یکی از دلایل ترویج کاشت مو این است که این روش یک راه حل دائمی برای ریزش مو، کم مویی و مشکلاتی از این دست است. کاشت مو موجب صرفه جویی در زمان، هزینه و تلاش می شود. اما از سوی دیگر، چون کاشت مو روشی دائمی است، باید مراقب باشید در طی این فرایند مرتکب اشتباه نشوید. نتایج کاشت مو اغلب غیرقابل برگشت است و حتی اگر جراحی برای اصلاح اشتباهات انجام شود موجب می شود هزینه های بسیاری متحمل شوید. بنابراین پیش از انجام کاشت مو بهتر است تمامی سوالات خود را از پزشکتان بپرسید و مطمئن شوید همان نتیجه ای را به دست می اورید که انتظارش را دارید.

 

9 سوال مهم قبل از کاشت مو

 

1- برای شروع باید چه کسی را ملاقات کنم؟

 

شمادر حال ملاقات با یک دوست یا یک هم صحبت نیستید بلکه قرار است با یک شخص حرفه ای ملاقات کنید که فرایند تغییر روی ظاهر شما را انجام می دهد. به همین دلیل برای کاشت مو ابتدا به جای یک صحبت با یک کارشناس زیبایی یا نماینده بهتر است با یک جراح متخصص زیبایی صحبت کنید. این افراد ممکن است جملات درستی برای راهنمایی شما به کار ببرند ولی دانش فنی لازم برای کاشت مو را ندارند.

 

همانند دیگر مهارتهای پزشکی، میزان تجربه در انتخاب یک جراح کاشت مو بسیار مهم است. بسیاری از پزشکان واجد شرایط برای انجام کاشت مو هستند، اما به محض شروع عملیات کاشت مو متوجه می شوید هیچ تجربه ای ندارند. کاشت مو روش بسیار دشوار و حساسی است و نمی توانید آن را به شانس بسپارید.

 

3- مدرک و گواهی نامه ی پزشک شما چیست؟

اگر می خواهید در مورد نتیجه ی کاشت مویی که انجام می دهید بیشتر بدانید فراموش نکنید که درمورد مدارک تحصیلی پزشک خود سوال کنید. اینکه بدانید پزشک شما در چه موسساتی تحصیل کرده است با دید بهتری ادامه ی کار را به او می سپارید.

 

4- زیبایی شناسی دکتر شما چیست؟

 

پیش از انجام کاشت مو هیچ چیز مهمتر از دیدن نحوه ی کار پزشک شما نیست. اینکه پیش از شما چه کسانی به این پزشک مراجعه کرده اند و چه نتایجی دریافت کرده اند بسیار مهم است. این مرحله را فراموش نکنید.

 

5- چه کسانی برای انجام کاشت مو واجد شرایط هستند؟

اگر پزشک شما برای انجام کاشت مو تخصص کافی نداشته باشد از شما نمی پرسد چه روشی برای کاشت مو انتخاب کنید. چرا که او مایل است کاشت مو را برای تمام بیماران با یک روش انجام دهد. از طرفی، یک پزشک حرفه ای شرایط و عواقب کاشت مو را به دقت بای شما توضیح می دهد زیرا نمی خواهد مسئولیت وقوع خطرات احتمالی را بپذیرد.

 

6- کاشت مو در چه مکانی انجام خواهد شد؟

گذشته از انتخاب یک پزشک حاذق و متخصص، یکی از مهم ترین موضوعات این است که چه کسانی قرار است برای کاشت مو به پزشک شما کمک کنند. بنابراین بهتر است این درمان را در یک کلینیک یا بیمارستان معتبر انجام دهید.

 

7- آیا با پزشک خود راحت هستید؟

معمولا فرایند کاشت مو از ابتدا تا انتها به مدت زمان طولانی نیاز دارد. در واقع شما در حال انجام یک تغییر بزرگ در زندگی خود هستید. پس بهتر است بتوانید با پزشک خود ارتباط خوبی برقرار کنید.

 

8- جزئیات فرایند کاشت مو چیست؟

برخی افراد ممکن است مایل باشند جزئیات بسیار زیادی درباره ی کاشت مو بدانند. ولی به شما پیشنهاد می کنیم تنها به دنبال اطلاعاتی باشید که به شما یک تصویر واقع گرایانه از کاشت مو بدهد. جزئیات خیلی ریز پزشکی ممکن است شما را سردرگم کند.

 

9- کاشت مو چقدر هزینه دارد؟

برای یک تصمیم گیری آگاهانه، باید پیش از کاشت مو بدانید هزینه ی کاشت مو به چه صورت است. آگاهی از میزان هزینه به شما کمک می کند بتوانید ارقام موسسه ها پزشکی مختلف را با هم مقایسه کنید.

 

 

برای مشاوره رایگان با کارشناسان کاشت مو در کلینیک بهرو با ما تماس بگیرید.

راه های ارتباطی با کلینیک کاشت مو

 

 


پاسخ دادن

آدرس ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری نشانه گذاری شده اند *


را های ارتباطی ما

جدیدترین اخبار پوست و مو

کلینیک زیبایی بهرو
دارای مجوز رسمی از وزارت بهداشت و درمان

این کلینیک با دارا بودن کادری مجرب و پزشکان فوق تخصص حاضر در ایران و با بهره گیری از تجهیزات و روشهای نوین در امور زیبایی پوست ، مو و تناسب اندام منجر به کسب رضایتمندی بالای در میان بیماران زیبایی قرار گرفته است.
بدیهی است که صداقت و انجان تعهدات نسبت به بیاران باعث بدست آوردن این نام خوش در کلینیک های زیبایی شده است .

کپی رایت برای کلینیک بهرو محفوظ است