کاشت مو از سیر تا پیاز

فروردین 24, 776 توسط farahzadi0
behroo.jpg

کاشت موی طبیعی 

افزایش ریزش مو باعث می شود که سرتان رو به طاسی برود و این ریزش مو در مردان بیشتر از زنان دیده می شود. به همین منظور شما میتوانید با کاشت موی طبیعی از فرآیند کچلی جلوگیری کنید و به صورتتان زیبایی دو چندانی دهید.

فواید کاشت موی طبیعی 

کاشت مو به دو صورت طبیعی ، غیر طبیعی انجام میگیرد. برای داشتن موهای طبیعی در صورتی کسی با دیدن موهای شما شک نکند که موهای شما غیر طبیعی است می توانید با کاشت موی طبیعی از شک آن ها جلوگیری و حتی تصور شما نسبت به موهای خودتان که طبیعی است به شما اعتماد به نفس دو چندانی خواهد داد.

با کلینیک بهرو می توانید بهترین کاشت موی طبیعی را تجربه کنید همچنین اگر هزینه برای شما بسیار مهم است با کلینیک بهرو از هزینه ی بالا برای کاشت مو جلوگیری کنید و همچنین بهترین کاشت مو را داشته باشید .

کلینیک بهرو با بهترین متخصص ها برای کاشت مو و هدیه زیبایی به شما در خدمت شما است.

اگر واقعا می خواهید که کاشت مو انجام دهید باید به دنبال متخصص با تجربه باشید چون نمی شود کاشت مو را پیش هر کسی انجام داد به قول معروف کار را دست کار دان بسپارید. کلینیک بهرو بهترین انتخاب است .

از چه موهایی برای کاشت مو طبیعی استفاده می شود؟

کاشت موی طبیعی را با استفاده از موهای ناحیه پشت گردن و یا موهای بدن با ظرافت بسیار بالایی و با استفاده از دستگاه های فوق پیشرفته از هم جدا می کنند و در محل مورد نظر با همان ظرافت و دقت قرار می دهند .

 


پاسخ دادن

آدرس ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری نشانه گذاری شده اند *


را های ارتباطی ما

جدیدترین اخبار پوست و مو

کلینیک زیبایی بهرو
دارای مجوز رسمی از وزارت بهداشت و درمان

این کلینیک با دارا بودن کادری مجرب و پزشکان فوق تخصص حاضر در ایران و با بهره گیری از تجهیزات و روشهای نوین در امور زیبایی پوست ، مو و تناسب اندام منجر به کسب رضایتمندی بالای در میان بیماران زیبایی قرار گرفته است.
بدیهی است که صداقت و انجان تعهدات نسبت به بیاران باعث بدست آوردن این نام خوش در کلینیک های زیبایی شده است .

کپی رایت برای کلینیک بهرو محفوظ است