کاشت مو به روش BHT ؟؟

اردیبهشت 2, 776 توسط farahzadi0
kasht.jpg

کاشت مو به این روش را برای شما توضیح خواهم داد :

 

کاشت مو در هر روشی که از آن اطلاع دارید با دقت و ظرفات زیادی باید انجام بگیرد ولی کاشت مو به روش BHT دقت و ظرافت زیادی را می خواهد برای همین باید به کلینیک معتبر و با پزشکان متخصص و با تجربه مراجعه کنید که کلینیک بهرو بهترین گزینه است.

خب ، حالا توضیح کاشت مو به روش BHT :

کاشت مو به روش BHT، داشتن بانک مو اهمیت زیادی دارد که شما باید حتما یک بانک مو داشته باشید.بانک مو اگر نداشته باشید دکتر متخصص به شما پیشنهاد می کند که این روش کاشت مو را انجام ندهید ولی باز هم می توانید این روش را انجام دهید اگر دکتری که به آن مراجعه می کنید با تجربه باشد به شما می گوید که می توانید این روش را انجام داد چون می تواند با دقت و ظرافت زیادی که در کارش مشاهده خواهید کرد از نقاط موهای سینه ، پشت سر ، گردن ، استفاده می کند و به راحتی قسمت طاسی سر شما را پر از موهای طبیعی می کند.

و موهای برداشته شده را لابه لای موهایتان و قسمت طاسی سرتان می کارند و این امر باعث می شود قسمت کچلی مویتان کم شود.

دلیل اینکه این روش نیاز به یک بانک موی زیادی دارد چون این روش به طبیعی ترین شکل ممکن انجام خواهد گرفت. این روش را می توان طبیعی ترین روش نام برد چون از موهای نواحی که به آن اشاره کردیم استفاده می شود و هیچ نوع موی مصنوعی در کار نخواهد بود.

کلینیک بهرو بهترین پزشکان مجرب و با تجربه را دارا است که می تواند بهترین خدمات کاشت مو به هر روشی که بخواهید برای شما انجام دهد و همچنین شما ر از انواع روش های کاشت مو آگاه می کند تا روش دلخواه خود را انتخاب کنید و با مراجعه به کلینیک بهرو کاشت مو را به راحتی انجام دهید. با ما بهترین کاشت مو را تجربه کنید.

 

 


پاسخ دادن

آدرس ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری نشانه گذاری شده اند *


را های ارتباطی ما

جدیدترین اخبار پوست و مو

کلینیک زیبایی بهرو
دارای مجوز رسمی از وزارت بهداشت و درمان

این کلینیک با دارا بودن کادری مجرب و پزشکان فوق تخصص حاضر در ایران و با بهره گیری از تجهیزات و روشهای نوین در امور زیبایی پوست ، مو و تناسب اندام منجر به کسب رضایتمندی بالای در میان بیماران زیبایی قرار گرفته است.
بدیهی است که صداقت و انجان تعهدات نسبت به بیاران باعث بدست آوردن این نام خوش در کلینیک های زیبایی شده است .

کپی رایت برای کلینیک بهرو محفوظ است