کاشت موی طبیعی

اسفند 5, 775 توسط مدیر0
کاشت-موی-طبیعی-2.jpg

کاشت موی طبیعی

کاشت مو : جراح پوست سر بیمار را تجزیه و تحلیل می کند، ترجیحات و انتظارات آنها را مورد بحث قرار می دهد، و توصیه می کند بهترین رویکرد (به عنوان مثال در جلسات چندگانه) و نتایج منطقی کدام است. قبل از عمل به دانستن تراکم واقعی موجود در مو کمک می کند تا نتایج پس از عمل جراحی موهای تازه پیوند را بتوان با دقت بررسی کرد. برخی از بیماران ممکن است از تجویز موضعی مینوکسیدیل و ویتامین استفاده کنند.

در کاشت مو، چندین روز قبل از جراحی، بیمار از استفاده از هر گونه دارو که ممکن است خونریزی درون عمل و پیوند ضعیف حاصل شود، خودداری کند. آنتی بیوتیک های پس از عمل معمولا برای جلوگیری از عفونت های زخم یا پیوند استفاده می شود.

کاشت مو که عملی برای جبران کم مویی و بی مویی فرد به شمار میرود ، انتخاب اکثر آقایان و خانم های بوده که موافق ظاهری طبیعی و نچرال هستند .
 عملیات کاشت مو به صورت سرپایی، با آرامش ملایم (اختیاری) و تزریق بیهوشی محلی انجام می شود. تکنیک های مختلفی برای برداشتن فولیکول های مو وجود دارد که هر کدام دارای مزایا و معایب خاص خود هستند. صرف نظر از تکنیک برداشت، استخراج مناسب فولیکول مو برای اطمینان از پایداری موهای پیوند شده و جلوگیری از ترشح، بریدن شال مو از فولیکول مو، ضروری است. فولیکول های مو با زاویه کمی به سطح پوست رشد می کنند، بنابراین بافت پیوند باید با زاویه ی مربوطه برداشته شود.

دو راه اصلی کاشت مو وجود دارد که امروزه گرافتهای اهداکننده استخراج میشوند: برداشت برداشت نوار، استخراج واحد فولیکولار.

برای کاشت مو طبیعی با مشاوران کلینیک بهرو تماس بگیرید تا شما را در این زمینه راهنمایی کنند.

کاشت موی طبیعی

 

راه های ارتباطی با کاشت مو و کاشت ابرو بهرو:


پاسخ دادن

آدرس ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری نشانه گذاری شده اند *


را های ارتباطی ما

جدیدترین اخبار پوست و مو

کلینیک زیبایی بهرو
دارای مجوز رسمی از وزارت بهداشت و درمان

این کلینیک با دارا بودن کادری مجرب و پزشکان فوق تخصص حاضر در ایران و با بهره گیری از تجهیزات و روشهای نوین در امور زیبایی پوست ، مو و تناسب اندام منجر به کسب رضایتمندی بالای در میان بیماران زیبایی قرار گرفته است.
بدیهی است که صداقت و انجان تعهدات نسبت به بیاران باعث بدست آوردن این نام خوش در کلینیک های زیبایی شده است .

کپی رایت برای کلینیک بهرو محفوظ است