کاشت ریش و سبیل

اسفند 12, 775 توسط فلاح0
behroo-8.jpg

کاشت ریش و سبیل

 

کاشت ریش و سبیل به این صورت است که در قسمت‌ هایی از صورت که مو ی کمی دارد یا اصلا مویی در آن ناحیه وجود ندارد، مو کاشته می‌شود. کاشت ریش و سبیل معمولا در نواحی بالای لب و روی چانه انجام می‌شود. کار برد دیگرش به جز پر پشت شدن محاسن، می‌ تواند پوشاندن جای زخم‌ های آکنه و جوش باشد.

انسان ها زیبا هستند و زیبا پسند میباشند. در دنیای امروزه همه انسان ها برای زیبا تر دیده شدن کار های زیادی انجام می دهند که کاشت ریش و سبیل برای آقایان یکی از آن کار ها می باشد.
معمولا کسانی به کاشت ریش و سبیل روی می آورند که محاسن کم پشتی دارند و یا از جای زخمی روی پوست خود رنج می برند که همان جای ذخم باعث عدم رشد مو روی نقطه ای از صورت فرد شده است و یا موهای روی صورت پراکنده و دور از هم قرار دارند و فرد نمی تواند یک خط ریش ثابت و زیبا داشته باشد.
برای کاشت ریش و سبیل از موهای طبیعی ناحیه پشت سر استفاده میشود و معمولا از یک نقطه مو برداشته میشود که رنگ مو با هم تفاوتی نداشته باشد.
موی کاشته شده روی صورت را نیز میتوان هرروز اصلاح کرد. موی کاشته شده به صورت دایم باز هم در می آید.
بعداز کاشت ریش حدودا ده الی دو هفته نباید ریش را اصلاح و یا کوتاه کرد که البته با نظر جراح ممکن است بیشتر یا کمتر طول بکشد.تا پنج روز بعداز عمل نیز نباید به ریش ها آب بزنید و بعد از سه ماه رشد موی کاشته شده دایم میشود.

 

 

راه های ارتباطی با کاشت ابرو و کاشت ریش بهرو:

 


پاسخ دادن

آدرس ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری نشانه گذاری شده اند *


را های ارتباطی ما

جدیدترین اخبار پوست و مو

کلینیک زیبایی بهرو
دارای مجوز رسمی از وزارت بهداشت و درمان

این کلینیک با دارا بودن کادری مجرب و پزشکان فوق تخصص حاضر در ایران و با بهره گیری از تجهیزات و روشهای نوین در امور زیبایی پوست ، مو و تناسب اندام منجر به کسب رضایتمندی بالای در میان بیماران زیبایی قرار گرفته است.
بدیهی است که صداقت و انجان تعهدات نسبت به بیاران باعث بدست آوردن این نام خوش در کلینیک های زیبایی شده است .

کپی رایت برای کلینیک بهرو محفوظ است