کاشت ریش مخصوص آقایان زیبا پسند

آذر 16, 775 توسط مدیر0
کاشت-ریش-2.jpg

کاشت ریش مخصوص آقایان زیبا پسند

در مواقعی آقایان به دلیل مادرزادی یا بر اثر حوادث از داشتن ریش محروم می باشند و در این زمینه باید به کلینیک های معتبر در این زمینه مراجعه کرد تا کاشت ریش را به صورت طبیعی برای شما انجام دهند .

جامعه ریش دار نظرات متفاوتی از Rogaine دارد: در حالی که اغلب نتایج قابل توجهی به دست می آورد، بسیاری از مردان از اشکالاتی از پوست بیش از حد خشک و موهای زودرس رنج می برند. اگر فکر می کنید که این درمان را تجربه کنید، ابتدا با دانستن واقعیت ها شروع کنید: اول، اگرچه مینوکسیدیل (ماده فعال در راژیین) رشد فولیکول ها را تحریک می کند، فولیکول ها باید در وهله اول قرار گیرند، بنابراین موها انتظار نداشته باشند از چریدن پوستی که به صورت غیرقانونی در می آید رشد کند.

دوم، قوی ترین نتایج به طور کلی از استفاده طولانی مدت، ادامه استفاده می شود. در حالی که مردان پس از اینکه استفاده از این محصول را متوقف کردند، شکایت کرده بودند که موهایشان سقوط کرده است، اکثر این افراد تنها دو ماه از Rogaine استفاده کردند. اگر شما انتظار داشته باشید که نتایج را ببینید و برای شش ماه یا بیشتر، آن را حداقل سه ماه بگذارید، اگر میخواهید موهای خود را بعد از اینکه متوقف شد، بپوشانید.

اگر همه چیز با شکست مواجه شود، کاشت ریش آخرین گزینه باقی مانده است .
اگر صورت شما فاقد فولیکول های لازم برای رشد ریش می باشد، یک مرحله نهایی وجود دارد که می توانید انجام دهید. کاشت ریش جراحی دقیقا همان چیزی است که به نظر می رسد: فولیکول ها از پشت سر شما برداشته می شوند (موهایی که بیشتر شبیه موهای ریش) و بر روی صورت شما پیوند داده می شود .

کلینیک بهرو با بهره مندی از تخصص پزشکان مجرب و متخصص خدمات کاشت ریش را به بهترین نحو انجام می دهد.

کاشت ریش

 

راه های ارتباطی با کلینیککاشت ریش


پاسخ دادن

آدرس ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری نشانه گذاری شده اند *


را های ارتباطی ما

جدیدترین اخبار پوست و مو

کلینیک زیبایی بهرو
دارای مجوز رسمی از وزارت بهداشت و درمان

این کلینیک با دارا بودن کادری مجرب و پزشکان فوق تخصص حاضر در ایران و با بهره گیری از تجهیزات و روشهای نوین در امور زیبایی پوست ، مو و تناسب اندام منجر به کسب رضایتمندی بالای در میان بیماران زیبایی قرار گرفته است.
بدیهی است که صداقت و انجان تعهدات نسبت به بیاران باعث بدست آوردن این نام خوش در کلینیک های زیبایی شده است .

کپی رایت برای کلینیک بهرو محفوظ است