کاشت ریش به روش SUT

فروردین 28, 776 توسط farahzadi0
bread_ba.jpg

کاشت ریش به روش SUT

کاشت ریش  به روش SUT می توان در تمامی مناطق از قبیل (چانه، پشت لب، خط ریش و …) کاشت و پیوند مو را انجام داد. اصولا می توانیم بگوییم که در قسمت هایی از سر، ابرو، ریش و سبیل که خالی از مو می باشند می توان از تکنیک های پیوند مو استفاده کرد.
کاشت ریش به نوعی برای مردان قابل اهمیت می باشد و وجود آن در صورتشان مهم است که باعث اعتماد به نفسشان می شود و به آن ها انرژی مثبت می دهد.

علت ریزش مو

ریزش مو در ناحیه ریش  به دو صورت است که نوع اول به صورت ارثی است و از همان اول مو ندارند، نوع دیگر این ریزش مو در اثر استرس ، اضطراب و … است که باعث ریزش مو می شود.

مراحل کاشت ریش 

مرحله اول فرد به سراغ داروها، و درمان هایی مانند انواع قرص ها می شود که این روش ها به طور کامل جوابگو نیستند به همین دلیل بعضی افراد به سراغ کاشت مو می روند.

کاشت ریش بهترین و آسان ترین راه حل است که در این مطلب به بهترین روش کاشت ریش یعنی روش SUT اشاره می کنیم.

 

 مزیت های کاشت ریش به روش SUT

در این روش دیگر نیازی به چند ساعت جراحی نیست این روش آسان ترین و بهترین روش با زمان کم را دارا است که دارای عوارض بسیار کمی است. روش SUT بسیار حساس و پیچیده است که باید زیر نظر متخصص مجرب و با تجربه انجام شود که کلینیک بهرو بهترین مورد برای انجام این روش است و در یک جلسه انجام می شود.

این روش بهتر از روش های دیگر است که بیشتر مورد استقبال قرار می گیرد زیرا در کسری از چند دقیقه می توانید این روش را انجام دهید و کمترین عوارض را دارد.


پاسخ دادن

آدرس ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری نشانه گذاری شده اند *


را های ارتباطی ما

جدیدترین اخبار پوست و مو

کلینیک زیبایی بهرو
دارای مجوز رسمی از وزارت بهداشت و درمان

این کلینیک با دارا بودن کادری مجرب و پزشکان فوق تخصص حاضر در ایران و با بهره گیری از تجهیزات و روشهای نوین در امور زیبایی پوست ، مو و تناسب اندام منجر به کسب رضایتمندی بالای در میان بیماران زیبایی قرار گرفته است.
بدیهی است که صداقت و انجان تعهدات نسبت به بیاران باعث بدست آوردن این نام خوش در کلینیک های زیبایی شده است .

کپی رایت برای کلینیک بهرو محفوظ است