کاشت ریش با متد مدرن در کلینیک بهرو

اسفند 8, 775 توسط مدیر0
کاشت-ریش-با-متد-مدرن-در-کلینیک-بهرو-1-1.jpg

کاشت ریش با متد مدرن در کلینیک بهرو

ریزش موی سر و ریش  در بسیاری از آقایان به معضل حل نشدنی  تبدیل شده است. برای این کار آخرین مرحله کاشت مو و کاشت ریش می باشد. هر انسانی اگر عیبی در صورت خود ببیند اعتماد به نفسش کاهش می یابد، موی ریش برای آقایان هم از این قاعده مستثنی نمی باشد.

ریزش موی صورت در مردان مثل ریزش موی در خانم ها دارای عوامل و علت هاییست که نیاز به بررسی دارد تا اگر شخص قصد کاشت ریش کرد ، نوع و تعداد گرافت های برداشت شده را با توجه به همین عوامل مشخص کرد.

مخصوصا این که کاشت ریش باعث به وجود آمدن و ساخت یک خط ریش طبیعی و تمیز و مرتب میشود که این به مردان ظاهری مردانه و جذاب را هدیه میدهد.  عمل کاشت ریش علاوه بر این باعث میشود که اگر صورت کسی دارای سوختگی یا لکه باشد در زیر ریش پنهان شده و دیگر مشخص نشود.

برای بر آورد هزینه کاشت ریش ، فاکتور های زیادی در تخمین هزینه جراحی کاشت ریش دخالت دارد که تقریبا همان عوامل موثر در هزینه کاشت موی سر هستند.

موهای که قرار است در کاشت ریش به کار رود را از ناحیه پشت سر و اطراف سر می گیرند . کاشت ریش طبیعی زیبایی فرد را دو چندان خواهد کرد که برای این کار باید به کسانی که در این زمینه مهارت دارند مراجعه کرد .

کلینیک بهرو ، با بهره مندی از بهترین پزشکان و جراحان در زمینه کاشت ریش ، شما را راهنمایی کرده و طبیعی ترین ریش و سبیل های مردانه و جذاب را به شما هدیه میدهند.

 

کاشت ریش با متد مدرن در کلینیک بهرو

 

راه های ارتباطی با کاشت مو و کاشت ابرو بهرو:


پاسخ دادن

آدرس ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری نشانه گذاری شده اند *


را های ارتباطی ما

جدیدترین اخبار پوست و مو

کلینیک زیبایی بهرو
دارای مجوز رسمی از وزارت بهداشت و درمان

این کلینیک با دارا بودن کادری مجرب و پزشکان فوق تخصص حاضر در ایران و با بهره گیری از تجهیزات و روشهای نوین در امور زیبایی پوست ، مو و تناسب اندام منجر به کسب رضایتمندی بالای در میان بیماران زیبایی قرار گرفته است.
بدیهی است که صداقت و انجان تعهدات نسبت به بیاران باعث بدست آوردن این نام خوش در کلینیک های زیبایی شده است .

کپی رایت برای کلینیک بهرو محفوظ است