کاشت ابرو از سیر تا پیاز

فروردین 31, 776 توسط farahzadi0
Thehairtransplanthub-Eyebrow-Transplant-3.jpg

مواردی که باید راجب به کاشت ابرو بدانید:

 

کاشت ابرو در خانم ها اهمیت بیشتری دارد زیرا خانم ها بیشتر طالب این هستند که ابروهای پر پشت و زیبایی داشته باشند بنابراین به سراغ راه هایی می روند که شاید نه تنها هیچ تاثیری در زیبایی اشان نداشته باشد بلکه به سلامتی اشان هم ضرر می رساند که این روشها شامل هاشور ابرو ، تاتو ابرو می باشد که این روش ها جز ضرر و هدر دادن پول ندارد.

پس بهتر است قبل از هرکاری تحقیق کنید و بهترین کار را انجام دهید ، که بهترین روش برای زیباتر و طبیعی نشان داده شدن تغییرات در صورتتان باید دقت کنید و کاشت ابرو طبیعی بهترین گزینه است زیرا شما می توانید با  انتخاب روش کاشت مو به صورت طبیعی ، تغییر در ابرویتان را به صورت عادی و طبیعی نشان دهید.

ابرو یکی از مهمترین عناصر زیبایی :

ابرو یکی از مهم ترین و اساسی ترین عنصر در زیبایی بانوان است که بسیار زیاد در زیبایی تاثیر دارد به همین منظور برای انجام کاشت ابرو طبیعی به بهترین کلینیک با متخصص های مجرب مراجعه کنید تا زیبایی شما را بیافزایند نه که آن را خرابتر کنند بنابراین کلینیک بهرو بهترین گزینه برای انجام این کار است که شما می توانید برای کاشت ابرو طبیعی انتخاب کنید.

 

موهای مورد استفاده برای کاشت ابرو طبیعی:

کاشت ابرو طبیعی اینگونه است که  مو از کنار گوش برداشته می شود زیرا به دلیل نازک بودن شباهت زیادی به موهای ابرو دارد برای همین به صورت طبیعی جلوه می کند و ابرویتان را طبیعی نشان می دهد وزمانی که کاشت ابرو انجام می شود موهای کاشت شده به مدت ۲ تا ۳ ماه بعد شروع به ریش می کند و بعد ۸ تا ۹ ماه به صورت مداوم دوباره شروع به در آمدن می کند و درنهایت ابرویتان به مدل دلخواهتان شکل می گیرد.

در متن بالا به ریزش ابرو اشاره کردم اما هیچ نگران نباشید چون این ریزش به صورت طبیعی است تا موهای جدید در می آید و مدت زمان ریختن تا در آمدن دوباره مدت زمان کوتاهی است که این 8 تا 9 ماه که اشاره کردم مدت زمان تقریبی است که ابرویتان به طور کامل به صورت دلخواه شما می شود.

ابروی پهن و زیبا را با کلینیک بهرو بخواهید تا بهترین مدل ابرو را به شما تقدیم کنند.

 

 


پاسخ دادن

آدرس ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری نشانه گذاری شده اند *


را های ارتباطی ما

جدیدترین اخبار پوست و مو

کلینیک زیبایی بهرو
دارای مجوز رسمی از وزارت بهداشت و درمان

این کلینیک با دارا بودن کادری مجرب و پزشکان فوق تخصص حاضر در ایران و با بهره گیری از تجهیزات و روشهای نوین در امور زیبایی پوست ، مو و تناسب اندام منجر به کسب رضایتمندی بالای در میان بیماران زیبایی قرار گرفته است.
بدیهی است که صداقت و انجان تعهدات نسبت به بیاران باعث بدست آوردن این نام خوش در کلینیک های زیبایی شده است .

کپی رایت برای کلینیک بهرو محفوظ است