کاشت ابرو در کلینیک بهرو

اسفند 7, 775 توسط مدیر0
کاشت-ابرو-در-کلینیک-بهرو-2.jpg

کاشت ابرو در کلینیک بهرو

در خیلی جوان، موقعیت ابرو ممکن است با تزریق پارالیس، اما فقط به مقدار محدودی اصلاح شود. تزریق جانبی به بخشی از عضله اربیکالریس میتواند تا حدودی بر روی لبه جانبی قرار گیرد.

دیگر اهداف روش کاشت ابرو  در نظر گرفتن ظاهر ابرو است. برای خانم ها مو های مورد نیاز معمولا از پشت گوش یا بالای رانها برداشته می شود. موهای این ناحیه باعث می شود پس از کاشت ابرو، ابروها طبیعی به نظر برسند علت را هم میتوان نازک بودن مو های این مناطق دانست.

این در اصل برای قربانیان سوختگی و بیماران بیماری هایی است که از رشد مو در ناحیه ابرو جلوگیری می کند. جراحی های بازسازی ابرو – یا پیوند – از آن زمان به یک روش زیبایی شناخته شده ای که افراد مورد نظر برای داشتن ابرو کامل دارند، تکامل یافته اند.

برخی از جراحان ترمیم موی سنتی نیز از ترمیم ابرو استفاده می کنند. هر دو روش فقط باید توسط جراحان تایید شده که متخصص در پیوند مو و پیوند ابرو هستند انجام شود.

روش جراحی ترمیم مو و کاشت ابرو پیوند واحد فولیكولار است كه شامل حذف فولیکولهای اهداكننده از پشت سر بیمار است (جایی كه موها دائما دائمی می شوند). پیشرفته ترین شکل جراحی واحد فولیکولی با سیستم رباتیک است. پس از برداشتن، “ناحیه اهدا کننده” سپس با هیچ زخم معلق باز نخواهد گشت. سپس فولیکولهای اهداکننده به “ناحیه های مشکوک” پوست ابرو بیمار پیوند می خورند.

برای کاشت ابروی طبیعی با مشاوران کلینیک بهرو تماس بگیرید تا شما را در این زمینه راهنمایی کنند. توجه داشته باشید در این روش موهای ابرو قابل رشد بوده و کاملا با خواب و زاویه طبیعی ابروها کاشت میشود بطوری که با ظاهری طبیعی هیچ کس متوجه کاشت ابروی شما نخواهد شد.

 

کاشت ابرو در کلینیک بهرو

 

راه های ارتباطی با کاشت مو و کاشت ابرو بهرو:


پاسخ دادن

آدرس ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری نشانه گذاری شده اند *


را های ارتباطی ما

جدیدترین اخبار پوست و مو

کلینیک زیبایی بهرو
دارای مجوز رسمی از وزارت بهداشت و درمان

این کلینیک با دارا بودن کادری مجرب و پزشکان فوق تخصص حاضر در ایران و با بهره گیری از تجهیزات و روشهای نوین در امور زیبایی پوست ، مو و تناسب اندام منجر به کسب رضایتمندی بالای در میان بیماران زیبایی قرار گرفته است.
بدیهی است که صداقت و انجان تعهدات نسبت به بیاران باعث بدست آوردن این نام خوش در کلینیک های زیبایی شده است .

کپی رایت برای کلینیک بهرو محفوظ است