کاشت ابروی طبیعی

بهمن 28, 775 توسط مدیر0
کاشت-ابروی-طبیعی.jpg

کاشت ابروی طبیعی

کاشت ابرو برای کسانی که عیبی در ابروی خود دارند انجام میشود.این روش می تواند با روش FUE یا FUG  انجام شود، اما مهمتر از همه این است که ساخت سایت های گیرنده برای موها، که جهت و زاویه رشد را تعیین می کنند با موفقیت انجام شود. در کاشت ابرو طراحی زیبایی شناختی برای طبیعی به نظر رسیدن ابرو هم خیلی مهم است.

اگرچه ممکن است تشخیص این که ابروها شکل خوبی نداشته و کم پشت می باشد آسان باشد؟  اگر ابروهای شما بیش از حد نازک شده اند ؟  این اتفاق ساده ظاهر چهره شما را خیلی تغییر داده و  روی اعتماد به نفس شما تأثیر میگذارد و اعتماد شما را کاهش میدهد. با توجه به پیشرفت های تکنیک های کاشت مو طی 10 سال گذشته،  کاشت ابرو امکان پذیر است و هنگامی که به درستی انجام می شود، می تواند نتایج خوبی داشته باشد.

عمل کاشت ابرو برای افرادی مناسب است که به دلایلی مثل مادرزادی یا عفونت و زیر ابرو برداشتن خیلی زیاد ابروهای کم پشتی داشته و یا ابرو های آن ها انقدر کم است که میتوان گفت اصلا ابرو ندارند.

کاشت ابرو میتواند حتی برای کسانی که چند بار تاتو کرده و حالا به دلایلی مثل عدم قرینگی تاتوها، فرم یکنواخت تاتو، تغییر رنگ دادن قسمتی از تاتو و … هر روز باید از مداد ابرو روی تاتوی استفاده کند ، گزینه ای مناسب و کار آمد باشد.

کسانی که دارای موهای صاف و کمی حالت دار هستند برای کاشت ابرو مناسب ترند به این دلیل که کاشت ابرو از موهای سر می باشد و موهای که خیلی حالت دارند برای کاشت ابرو مناسب نمی باشند .

 

راه های ارتباطی با کاشت ابرو و کاشت مو بهرو:


پاسخ دادن

آدرس ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری نشانه گذاری شده اند *


را های ارتباطی ما

جدیدترین اخبار پوست و مو

کلینیک زیبایی بهرو
دارای مجوز رسمی از وزارت بهداشت و درمان

این کلینیک با دارا بودن کادری مجرب و پزشکان فوق تخصص حاضر در ایران و با بهره گیری از تجهیزات و روشهای نوین در امور زیبایی پوست ، مو و تناسب اندام منجر به کسب رضایتمندی بالای در میان بیماران زیبایی قرار گرفته است.
بدیهی است که صداقت و انجان تعهدات نسبت به بیاران باعث بدست آوردن این نام خوش در کلینیک های زیبایی شده است .

کپی رایت برای کلینیک بهرو محفوظ است