جراحی های زیبایی امروزه در سراسر جهان طرفداران زیادی پیدا کرده است و در سال های اخیر هم در کشور ما رواج پیدا کرده است .

در طی سال های اخیر روش های گوناگونی برای رفع چربی های بدن رواج پیدا کرده که هر کدام نسبت به روش های قبلی پیشرفته تر بوده است . روش جدید  لیپوساکشن یا پیکر تراشی برای خروج چربی های بدن می باشد .

در ابتدا از روش لیپوساکشن برای کاهش حجم کوچکی از چربی های تجمع یافته در افراد با وزن طبیعی به کار می رفت ولی امروزه  در نواحی از بدن که دارای حجم بالای چربی می باشد استفاده میشود .

پیکر تراشی به مجموعه ای از روش های تهاجمی و غیر تهاجمی گفته میشود که به وسیله این روش تمامی نواحی بدن را میتوان به فرم دلخواه در آورد .

روش لیپوساکشن یا پیکر تراشی جدیدترین روش تخلیه چربی است که در این روش سلولهای چربی به صورت کاملا فیزیکی تخریب شده و توسط کانولا ( لوله های نازک و کوچکی که با سر پهن ) از بدن خارج میشود .

کانولا از طریق برش های کوچک  وارد بدن میشود که پزشک این لوله ها را زیر پوست حرکت می دهد تا به منطقه ای برسد که چربیهای که در آنجا جمع شده و چربی ها را به صورت آزاد در آورده و سپس بدون کوچکترین درد و خونریزی از طریق کانولا چربی ها از بدن خارج میشود  . در این روش به دلیل عدم استفاده از لیزر و حرارت در بافت چربی امکان فیبروز در بافت زیر پوست بسیار کم است .

از روش پیکر تراشی برای کسانی که شاخص توده بدنی آنها25 تا 30 باشد استفاده میشود .


را های ارتباطی ما

جدیدترین اخبار پوست و مو

کلینیک زیبایی بهرو
دارای مجوز رسمی از وزارت بهداشت و درمان

این کلینیک با دارا بودن کادری مجرب و پزشکان فوق تخصص حاضر در ایران و با بهره گیری از تجهیزات و روشهای نوین در امور زیبایی پوست ، مو و تناسب اندام منجر به کسب رضایتمندی بالای در میان بیماران زیبایی قرار گرفته است.
بدیهی است که صداقت و انجان تعهدات نسبت به بیاران باعث بدست آوردن این نام خوش در کلینیک های زیبایی شده است .

کپی رایت برای کلینیک بهرو محفوظ است