هزینه کاشت ابرو؟؟؟

اردیبهشت 11, 776 توسط farahzadi0
kiol.jpg

هزینه کاشت ابرو ؟؟؟

كاشت ابرو بسیار تخصصی و بسیار نیاز به مهارت و همچنین تكنیک روش مناسب كاشت ابرو مناسب دارد و شخص مورد نظر کاشت ابرو را باید در انتخاب پزشک و کلینیکی که می خواهد در آن کاشت ابرو انجام شود دقت زیادی کند ، کلینیک بهرو می تواند انتخاب درستی در این زمینه باشد که همچنین هرچه سابقه پزشك معالج و تجربه اش در كاشت ابرو بیشتر باشد طبیعتاً هزینه انجام آن نیز بیشتر خواهد بود.

هزینه کاشت ابرو در چند مورد خلاصه می شود :

1-تجربه و مهارت پزشک معالج

2-روش كاشت ابرو

3- انجام كاشت ابرو به صورت طبیعی

4-انجام كاشت ابرو بدون كوتاهی موهای سر

5-نداشتن عوارض و دوره نقاهت

لذا جهت انجام كاشت ابروهایتان گول  تخفیفات در زمینه کاشت ابرو در  مراكز غیر مجاز را نخورید، چرا كه نقش ابروها در صورت هر فردی نقشی برجسته در زیبایی او دارد و در اعتماد به نفس و زیبایی چهره فرد بسیارتاثیر گذار است.

چه روشی مناسب كاشت ابروها است؟

با پیشرفت علم پیوند مو هم اکنون در مركز تخصصی کلینیک بهرو كه بنیان گذار تكنیک های جدید FUE و SUT می باشد، كاشت ابرو را با تیمی مجرب و دوره دیده، بدون هیچ گونه عوارض و جراحی قابل انجام كرده است و دیگر نیازی به جراحی  كوتاهی موهای خود نباشید که در یك جلسه با زاویه و خواب طبیعی ابروها با این تکنیک ها  را انجام پذیر كرده است.

همچنین در صورت داشتن تتو بر روی ابروها بدون نیاز به لیزر كردن و پاك كردن اٰنها كه هزینه زیادی در بردارد ، میتوانیم كاشت ابرو را با مدل دلخواه فرد انجام داده و فردای همان روز فرد به كارهای روزمره خود رسیدگی كنید و همچنین می تواند در صورت دلخواه ابروهای خود را به رنگ مورد پسند خود تغییر دهد ولی بهتر است با پزشک معالج خود مشورت کنید.


پاسخ دادن

آدرس ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری نشانه گذاری شده اند *


را های ارتباطی ما

جدیدترین اخبار پوست و مو

کلینیک زیبایی بهرو
دارای مجوز رسمی از وزارت بهداشت و درمان

این کلینیک با دارا بودن کادری مجرب و پزشکان فوق تخصص حاضر در ایران و با بهره گیری از تجهیزات و روشهای نوین در امور زیبایی پوست ، مو و تناسب اندام منجر به کسب رضایتمندی بالای در میان بیماران زیبایی قرار گرفته است.
بدیهی است که صداقت و انجان تعهدات نسبت به بیاران باعث بدست آوردن این نام خوش در کلینیک های زیبایی شده است .

کپی رایت برای کلینیک بهرو محفوظ است