لیپوماتیک یا لیفت لاغری است که با به کار گیری امواج اینفراسونیک جهت ایجاد نوسان و ارتعاشاتی که باعث جدا سازی سلول های چربی شده گفته میشودو فرق آن با لیپوساکشن این است که چربی های آن قابل استفاده برای قسمت های دیگر بدن می باشد .

در روش های دیگر لاغری معمولا حرکت میله جلو عقب است در صورتی که در روش لیپوماتیک علاوه بر رفت و برگشت به شکل دورانی و لرزشی می باشد به همین دلیل است که به بافت های چربی آسیبی وارد نمیشود و قابل استفاده در قسمت های دیگر بدن می باشد .  چربی های خارج شده در این روش را  میتوان به قسمت های دیگر بدن مانند  سینه ، پشت و باسن تزریق کرد .

در روش های قبل از لیپوماتیک از پیوند چربی خبری نبود ولی با پیشرفت علم و با روش لیپوماتیک این مشکل هم حل شد .
اگرچه پیکر تراشی یک روش برای سریع لاغر شدن بوده و برای همه قسمت های بدن مناسب می باشد ولی پزشکان تاکید دارند که از این روش برای لاغر کردن پایین تنه استفاده شود .
خروج چربی ها در این روش باید در حد مجاز باشد تا از بروز مشکلاتی مانند آمبولی ، بازگشت چربی ، لخته شدن خون و …جلوگیری شود .
این روش برای کسانی موفق تر است که دارای تجمع چربی در یک منطقه از بدن باشند به دلیل این که در محل تجمع چربی ها سوراخی به عمق 10 تا 15 سانت ایجاد میشود و وقتی در قسمت های مختلف بدن این سوراخ ها ایجاد شود ممکن است که باعث عفونت در بدن شود .


را های ارتباطی ما

جدیدترین اخبار پوست و مو

کلینیک زیبایی بهرو
دارای مجوز رسمی از وزارت بهداشت و درمان

این کلینیک با دارا بودن کادری مجرب و پزشکان فوق تخصص حاضر در ایران و با بهره گیری از تجهیزات و روشهای نوین در امور زیبایی پوست ، مو و تناسب اندام منجر به کسب رضایتمندی بالای در میان بیماران زیبایی قرار گرفته است.
بدیهی است که صداقت و انجان تعهدات نسبت به بیاران باعث بدست آوردن این نام خوش در کلینیک های زیبایی شده است .

کپی رایت برای کلینیک بهرو محفوظ است