لاغری و تناسب اندام


جراحی های زیبایی امروزه در سراسر جهان طرفداران زیادی پیدا کرده است و در سال های اخیر هم در کشور ما رواج پیدا کرده است .

لاغری یکی از آرزوهای افراد چاق به خصوص خانم ها بوده این به خاطر خصلت وجودی خانمها  که به تناسب اندام خود اهمیت می دهند می باشد  . اگر فردی دارای وزن بالای باشد که به وسیله رژیم نتوان مشکل خود را حل کند فقط یک روش برای او باقی می ماند و آنهم جراحی و خارج کردن چربی های اضافه از بدن می باشد .
کلینیک بهرو با سابقه طولانی که در زمینه عمل های جراحی به خصوص جراحی های لاغری دارد قادر خواهد بود که بهترین جراحی از نظر کیفیت را برای شما انجام خواهد داد .
کلینیک بهرو از دو روش برای لاغری استفاده میکنند :1- لیفیت 2- پیکر تراشی
پیکر تراشی به مجموعه ای از روش های تهاجمی و غیر تهاجمی گفته میشود که به وسیله این روش تمامی نواحی بدن را میتوان به فرم دلخواه در آورد که چربی های اضافی بدن در این روش به وسیله کانولا از بدن خارج میشود .

لیپوماتیک یا لیفت لاغری بدن :  با به کار گیری امواج اینفراسونیک جهت ایجاد نوسان و ارتعاشاتی که باعث جدا سازی سلول های چربی شده گفته میشود و فرق آن با لیپوساکشن این است که چربی های آن قابل استفاده برای قسمت های دیگر بدن می باشد .


را های ارتباطی ما

جدیدترین اخبار پوست و مو

کلینیک زیبایی بهرو
دارای مجوز رسمی از وزارت بهداشت و درمان

این کلینیک با دارا بودن کادری مجرب و پزشکان فوق تخصص حاضر در ایران و با بهره گیری از تجهیزات و روشهای نوین در امور زیبایی پوست ، مو و تناسب اندام منجر به کسب رضایتمندی بالای در میان بیماران زیبایی قرار گرفته است.
بدیهی است که صداقت و انجان تعهدات نسبت به بیاران باعث بدست آوردن این نام خوش در کلینیک های زیبایی شده است .

کپی رایت برای کلینیک بهرو محفوظ است