عمل کاشت مو برای چه کسانی مناسب است؟؟؟

اردیبهشت 15, 776 توسط farahzadi0
aaaaa.jpg

جراحی کاشت مو برای کسانی مناسب است که :

 

زمانی که موهای شما شروع به ریزش می کند و روبه طاسی میرود شما را نگران میکند و باعث می شود که شما روبه افسردگی بروید بنابراین به دکتر های مختلف پوست و مو مراجعه می کنید که ریزش مو را متوقف کنید و به پرپشت شدن موی خود کمک کنید.

دغدغه ی افراد قبل از جراحی کاشت مو :

اگر از دکتر پوست و مو رفتن نتیجه گرفتید که چه بهتر ولی اگر نگرفتید آخرین راه حل که به شما پشنهاد میشود جراحی کاشت مو است. که ممکن است شما با شنیدن این کلمه جراحی کاشت مو بترسید یا نگران شوید و هزار تا فکر و سوال که به کجا مراجعه کنم بنابراین  با کلی گشتن و از دوست و آشنا پرسیدن یک کلینیک متخصص و خوب پیدا می کنید و اقدام به جراحی کاشت مو می کنید.

کلینیک پیشنهادی من به شما کلینیک بهرو است، چون این کلینیک متخصص کاشت مو ، کاشت ریش ، کاشت ابرو می باشد و هر جراحی متخصص مخصوص به خود را دارد.

 

جراحی کاشت مو

 

کاشت مو یک عمل زیاد وحشت انگیز نیست چون شما خود را به دست یک فرد متخصص و با تجربه می سپارید و با خیال راحت میتوانید با زیبایی دوست شوید و همچنین زیبایی دو چندانی به صورت خود دهید.

داشتن یک سر پر از مو میتواند زیبایی خاصی به شما دهد برای  همین میتوانید به کلینیک کاشت مو بهرو مراجعه کنید.

در مردان طاسی و یا کم پشت بودن مو زیاد جالب نیست برای همین جراحی کاشت مو برای آن ها مناسب است. در زنان هم طاسی ممکن است کم پیش بیاید ولی کم پشتی مو در زنان بیشتر از مردان است زیرا ریزش مو در زنان از یک سنی به بعد افزایش میابد و موجب زشتی می شود که میتوانید با جراحی کاشت مو در بهترین کلینیک زیبایی را به خود هدیه دهید.

با در تماس بودن با کلینیک بهرو میتوانید به متخصصین مراجعه کنید و یا مشاوره رایگان دریافت کنید. 

 

 


پاسخ دادن

آدرس ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری نشانه گذاری شده اند *


را های ارتباطی ما

جدیدترین اخبار پوست و مو

کلینیک زیبایی بهرو
دارای مجوز رسمی از وزارت بهداشت و درمان

این کلینیک با دارا بودن کادری مجرب و پزشکان فوق تخصص حاضر در ایران و با بهره گیری از تجهیزات و روشهای نوین در امور زیبایی پوست ، مو و تناسب اندام منجر به کسب رضایتمندی بالای در میان بیماران زیبایی قرار گرفته است.
بدیهی است که صداقت و انجان تعهدات نسبت به بیاران باعث بدست آوردن این نام خوش در کلینیک های زیبایی شده است .

کپی رایت برای کلینیک بهرو محفوظ است