عمل جراحی صورت

آبان 27, 775 توسط مدیر0
عمل-جراحی-صورت-2-1200x801.jpg

زیبایی یک فرد تحت تاثیر عوامل گوناگونی مانند افزایش سن ، کاهش کلاژن سازی پوست ،تصادف ، جراحت و …در حال تغییر است.اگر در پی برگرداندن زیبایی از دست رفته خود می باشد امروزه روش های ابداع شده است که این زیبایی و البته بیشتر از زیبایی قبلی را به شما بر می گرداند .

در کودکی پوست به علت چربی زیادی که در زیر آن ذخیره شده است قابلیت ارتجاعی داشته که به مرور زمان به علت از بین رفتن چربی های زیر پوست ، در پوست یک حالت جمع شوندگی همراه با چین و چروک ایجاد میشود که ظاهر پوست تغییر میکند که لیفتینگ یا جوانسازی پوست صورت این مشکل را به راحتی حل خواهد کرد .

در جراحی پلاستیک صورت خطوط و برش در خط رویش موها ایجاد شده و این عمل تحت بیهوشی عمومی انجام می گیرد و فرد را 5 تا10 سال جوانتر میکند .
لیفتینگ یا بالا کشیدن پوست با برداشتن چربی اضافی پوست و سفت کردن عضلات زیر پوست نشانه افزایش سن را کاهش می دهد این روش عمل جراحی با نام رایتیدکتومی نیز شناخته میشود .
مدت زمان عمل سه ساعت می باشد که اکثر برش ها در این عمل جراحی در داخل مو می باشد و قسمت های اضافی و چروکیده پوست را از محل رویش مو سست میکنند و سپس آن را از محل گوش عقب می کشند .

این روش برای بر طرف کردن نشانه های سالخوردگی در بین افرادی که بالای 40 سال هستند رواج دارد  .

 

عمل جراحی صورت


پاسخ دادن

آدرس ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری نشانه گذاری شده اند *


را های ارتباطی ما

جدیدترین اخبار پوست و مو

کلینیک زیبایی بهرو
دارای مجوز رسمی از وزارت بهداشت و درمان

این کلینیک با دارا بودن کادری مجرب و پزشکان فوق تخصص حاضر در ایران و با بهره گیری از تجهیزات و روشهای نوین در امور زیبایی پوست ، مو و تناسب اندام منجر به کسب رضایتمندی بالای در میان بیماران زیبایی قرار گرفته است.
بدیهی است که صداقت و انجان تعهدات نسبت به بیاران باعث بدست آوردن این نام خوش در کلینیک های زیبایی شده است .

کپی رایت برای کلینیک بهرو محفوظ است