سوالات متداول در کاشت ابرو

اسفند 17, 775 توسط فلاح0
behroo-11.jpg

سوالات متداول در کاشت ابرو

 

ما در نوشتن این متن سعی کردیم به پاسخ سوالات متداول در کاشت ابرو برای شما بپردازیم تا ذهن شما را از مجهئلات به وجود آمده راحت کنیم.

سوالات متداول در کاشت ابرو درج شده و پاسخ آن بلافاصله در ادامه آن توضیح داده شده است.

 

گرافت های مورد نیاز برای پیوند، از کدام قسمت بدن گرفته میشود؟

در مواردی که ریزش مو جزئی باشد موهای مورد نیاز برای کاشت از آن یکی ابرو گرفته می شود. برای کاشت ابرو در زنان می توان از مناطقی که موهای نازک و طبیعی تری دارند مانند پشت گوش و ناحیه بالای ران موی پیوندی را برای کاشت بر داشت کرد.

مدت کاشت ابرو چقدر به طول خواهد انجامید؟

کاشت ابرو کاملا بصورت سرپایی انجام می شود مدت زمان این عمل بستگی به تعداد گرافت های مورد نیاز برای کاشت دارد اما بطور معمول بین 5 الی 6 ساعت این عمل به طول می انجامد.

برای کاشت ابرو به چه تعداد گرافت مو برای پیوند نیاز میباشد؟

در هر بیمار این تعداد متفاوت می باشد و بستگی به میزان ریزش مو ابرو دارد .

 

قیمت کاشت ابرو چقدر خواهدبود؟

هزینه کاشت ابرو یک قیمت ثابت نمی باشد و به عوامل بسیاری بستگی دارد بعنوان مثال تعداد موی مورد نیاز برای پیوند در هزنیه کاشت ابرو دخیل می باشد برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانید از طریق راه های ارتباطی زیر مشاوره های لازم را از کلینیک ایران فیت دریافت نمایید .

پس از کاشت ابرو اقدام خاصی لازم نیست که صورت بگیرد ؟

کاشت ابرو یک روش کم تهاجمی می باشد و دوران نقاهت کوتاهی دارد، می توانید بعد از گذشت 48 ساعت به فعالیت عادی خود باز گردید اما باید توجه نمایید که هیچ کدام از فعالیت های جسمی و ورزش های سنگین را انجام ندهید . تا جایی که ممکن است سرتان را به سمت پایین خم نکنید و در هنگام استراحت با استفاده از چند بالش سر را بالاتر از حد بدن قرار دهید .

 

 


پاسخ دادن

آدرس ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری نشانه گذاری شده اند *


را های ارتباطی ما

جدیدترین اخبار پوست و مو

کلینیک زیبایی بهرو
دارای مجوز رسمی از وزارت بهداشت و درمان

این کلینیک با دارا بودن کادری مجرب و پزشکان فوق تخصص حاضر در ایران و با بهره گیری از تجهیزات و روشهای نوین در امور زیبایی پوست ، مو و تناسب اندام منجر به کسب رضایتمندی بالای در میان بیماران زیبایی قرار گرفته است.
بدیهی است که صداقت و انجان تعهدات نسبت به بیاران باعث بدست آوردن این نام خوش در کلینیک های زیبایی شده است .

کپی رایت برای کلینیک بهرو محفوظ است