یکی از گرایش‌های محبوب در این حوزه، روش جوانسازی پوست به صورت غیر جراحی است. با این روش‌ها، بیمارانی که به دنبال بهبود و زیبا کردن پوست صورت خود هستند، می‌توانند به سرعت، بدون دردسر، ارزان و بدون گذراندن دوره‌ی بهبودی، به اهداف زیبایی خود دست یابند. این روش‌ها نه تنها سریع‌تر و راحت‌تر هستند، بلکه غالباً ایمن‌تر از روش‌های جراحی تهاجمی می‌باشند. در اینجا به طور خلاصه برخی از روش‌های درمان موجود در کلینیک بهرو را توضیح می‌دهیم.

میکرونیدلینگ
میکرونیدلینگ روشی با حداقل تهاجم برای تزریق کلاژن است که به جوان شدن پوست صورت فرد کمک می‌کند. این شکل از درمان بسیار محبوب است، زیرا خود بدن فرد را به تولید کلاژن تحریک می‌کند و در نهایت، موجب کاهش چین و چروک، رفع چروک پوست ، خطوط و جای جوش‌ها در صورت می‌شود.

تزریق ژل
ژل‌های تزریقی یک منبع غیرحیوانی اسید هیالورونیک دارای پیوندهای چندگانه و قابل جذب است که معمولاً در جوانسازی پوست صورت و حذف چین و چروک و خطوط ریز ناشی از پیری مورد استفاده قرار می‌گیرد.

تزریق بوتاکس
تزریق بوتاکس با ایجاد نتایج واقعی و قابل توجه در از بین بردن نشانه‌های پیری، بدون نیاز به جراحی و گذراندن دوره‌ی ریکاوری، برای میلیون‌ها زن و مرد در خانه زیبایی پوست ایران انجام شده است. این تزریق، فعالیت عضلاتی که باعث خطوط و چروک‌های متوسط تا شدید بین ابروها، پیشانی و دور چشم می‌شوند را کاهش می‌دهد. این روش نیازی به دوره‌ی استراحت ندارد  .

مزوتراپی
مزوتراپی یک روش درمان پزشکی شامل تزریق میکرو مواد مغذی فعال مانند ویتامین‌ها، رتینول، کلاژن، مواد معدنی، کوفاکتور آنزیمی و اسید هیالورونیک است. مزوتراپی مبتنی بر تزریق مقادیر کوچک از مواد در جای مناسب به منظور ارائه مواد به طور مستقیم در منطقه‌ی مورد نظر است .

میکرودرم ابریژن
میکرودرم ابریژن یکی از مؤثرترین درمان‌های ضد پیری است. زیرا به طور موثر و کارآمد، پوست را لایه‌برداری کرده و اجازه می‌دهد تا مواد فعال در لایه‌های عمیق‌تر پوست نفوذ کند. این تکنیک با استفاده از یک ابزار دستی با تکنولوژی بالا انجام می‌شود که نمک آلی را به شکل یک اسپری قدرتمند به صورت می‌پاشد.

هیدرودرم صورت با تزریق کلاژن و اکسیژن
هیدرودرم یک روش غیر تهاجمی است که با پاک‌سازی، لایه‌برداری، استخراج آلودگی، تزریق اکسیژن و کلاژن، پوست را به طور کامل درمان می‌کند. این روش باعث کاهش خطوط ریز، چین و چروک و منافذ متراکم و بزرگ، بهبود پوست چرب یا مستعد آکنه، هیپرپیگمانتاسیون و لکه‌های قهوه‌ای می‌شود. در این روش، لیزر سرد تولید کلاژن پوست را تحریک خواهد کرد.

لیزر RF فراکشنال
لیزر RF فراکشنال یک روش عالی برای جوان‌سازی مجدد صورت است، زیرا امکان درمان لکه‌ها، چین و چروک و به طور کلی آسیب‌های نور خورشید در صورت را میسر می‌سازد. لیزر همچنین با تبخیر پوست به سفت شدن آن کمک می‌کند. لیزر فراکشنال، با ایجاد آسیب حرارتی در حد میکرو در لایه‌های عمیق‌تر پوست، منجر به بازسازی بافت پوششی و تشکیل کلاژن و جوان‌سازی پوست صورت می‌گردد.


را های ارتباطی ما

جدیدترین اخبار پوست و مو

کلینیک زیبایی بهرو
دارای مجوز رسمی از وزارت بهداشت و درمان

این کلینیک با دارا بودن کادری مجرب و پزشکان فوق تخصص حاضر در ایران و با بهره گیری از تجهیزات و روشهای نوین در امور زیبایی پوست ، مو و تناسب اندام منجر به کسب رضایتمندی بالای در میان بیماران زیبایی قرار گرفته است.
بدیهی است که صداقت و انجان تعهدات نسبت به بیاران باعث بدست آوردن این نام خوش در کلینیک های زیبایی شده است .

کپی رایت برای کلینیک بهرو محفوظ است