کاشت مو


کم پشتی مو و طاسی بر زیبایی فرد تاثیر گذاشته و اعتماد به نفس فرد را پایین می آورد هر کسی که این مشکل را دارد اولین اقدام کاشت مو می باشد ، برای کاشت مو باید در جست جوی یک کلینیکی بوده که دارای سابقه طولانی در کاشت مو باشد تا نتایج درخشانی نصیب شما شود .

در نواحی مختلف بدن مانند سر ، سبیل ، ریش ، ابرو  و…  کاشت مو انجام میشود

کسانی که نمی توانند  کاشت مو انجام دهند به شرح زیر می باشد : 1- کسانی که بیماری دیابت یا فشار خون دارند باید قبل از  کاشت مو بیماری خود را کنترل کنند

2-کسانی که به بیماری های عفونی و پوستی مبتلا هستند نمی توانند  کاشت مو را انجام دهند  .

3- پوست های که خیلی سفت باشد هم نمی توانند  کاشت مو را انجام دهند .

انواع روش های  کاشت مو که در کیلینک بهرو انجام میشود به صورت کاشت مو به روش جراحی FUT ، کاشت مو به روش غیر جراحی (نوع FIT) می باشد .

کاشت مو یک روش جراحی است که فولیکول های مو را از یک قسمت بدن، به قسمت دیگر بدن  پیوند می دهند  .کاشت مو در درجه اول برای درمان طاسی الگوی مردانه استفاده می شود. کاشت مو می تواند برای بازسازی مژه ها، ابرو ها، موهای ریشی، موهای سینه و  … استفاده شود.

کلینیک بهرو با سابقه طولانی که در کاشت مو دارد بهترین خدمات را در کاشت مو  به شما ارائه خواهد کرد تا شما را راضی نگه دارد اگر شما قصد کاشت مو دارید کلینیک بهرو بهترین گزینه برای شما خواهد بود .


را های ارتباطی ما

جدیدترین اخبار پوست و مو

کلینیک زیبایی بهرو
دارای مجوز رسمی از وزارت بهداشت و درمان

این کلینیک با دارا بودن کادری مجرب و پزشکان فوق تخصص حاضر در ایران و با بهره گیری از تجهیزات و روشهای نوین در امور زیبایی پوست ، مو و تناسب اندام منجر به کسب رضایتمندی بالای در میان بیماران زیبایی قرار گرفته است.
بدیهی است که صداقت و انجان تعهدات نسبت به بیاران باعث بدست آوردن این نام خوش در کلینیک های زیبایی شده است .

کپی رایت برای کلینیک بهرو محفوظ است