دپارتمان پوست


کلینیک بهرو در تشخیص و درمان شرایطی که بر پوست، مو و ناخن تأثیر می گذارد پیشرفت کرده است . بیماران سال ها به کلینیک بهرو مراجعه کرده اند تا پیشرفته ترین روش های درمانی پوستی، جراحی و زیبایی را دریافت کنند.

پوست طبیعی انسان نباید چین وچروک داشته باشد و باید همیشه تازگی و طراوت خود را حفظ کند بعضی از این عیوب صورت ریشه در بیماری داشته و برخی دیگر فقط بر ظاهر فرد تاثیر می گذارد .

از جمله عیوب که بر روی صورت ظاهر میشود میتواند به صورت لک ، کک مک ، منافذ باز ، چین و چروک و … می باشد .

برخی از این عیوب صورت ریشه در ژنتیک و برخی دیگر متاثر از عوامل محیطی می باشند . باید هر چه زودتر به فکر رفع  عیوب صورت بوده ، دپارتمان پوست کلینیک بهرو با سابقه درخشانش توانایی رفع عیوب صورت شما را در کمترین زمان خواهد داشت .

عوامل محیطی و تغذیه ای نا مناسب سلامتی پوست را تهدید می کند ، عوامل محیطی که زیاد آن باعث آسیب به پوست شما میشود  نورخورشید می باشد . برای رفع عیوب صورت در کلینیک بهرو از انواع روش های میکرونیدلینگ ، مزوتراپی ، لیزر ، میگروپیگمنتیشن و …. استفاده میکنند .

در همه روش های پوست باید از متخصصین معتبر در این زمینه بهره برد تا از بروز عوارض پس از آن جلوگیری کرد که کلینیک بهرو با داشتن متخصصین در همه زمینه ها به ویژه در زمینه پوست ، کاری با کیفیت بالا را برای شما انجام خواهد داد .


را های ارتباطی ما

جدیدترین اخبار پوست و مو

کلینیک زیبایی بهرو
دارای مجوز رسمی از وزارت بهداشت و درمان

این کلینیک با دارا بودن کادری مجرب و پزشکان فوق تخصص حاضر در ایران و با بهره گیری از تجهیزات و روشهای نوین در امور زیبایی پوست ، مو و تناسب اندام منجر به کسب رضایتمندی بالای در میان بیماران زیبایی قرار گرفته است.
بدیهی است که صداقت و انجان تعهدات نسبت به بیاران باعث بدست آوردن این نام خوش در کلینیک های زیبایی شده است .

کپی رایت برای کلینیک بهرو محفوظ است