تاثیرات کشیدن سیگار و قلیان برای کاشت مو

سی-1200x600.jpg

تاثیرات کشیدن سیگار و قلیان برای کاشت مو

کاشت مو مانند اکثر جراحی های دیگر بعد از جراحی به مراقبت هایی نیاز دارد تا روند درمان متوقف نشده و نتیجه ایده آل از کاشت مو حاصل شود.

کشیدن سیگار و قلیان همیشه دارای ضرراست  و آسیب های بدی برای سلامتی فرد دارد.

استعمال مداوم و مکرر از قلیان ، سیگار و حتی مشروبات الکلی می تواند نتایج جراحی کاشت مو را از بین ببرد و باعث ریختن موهای پیوندی بشود.حالا چگونگی ضر رسیدن از سیگار و قلیان به کاشت مو و نتایج آن را باهم طی کرده و ببینیم به طور کل برای کاشت مو چه اتفاقی می افتد.

یکی از دلایل متوقف شدن درمان کاشت مو با مصرف بی رویه دخانیات این است که ، سیگار کشیدن باعث میشود پوست سر نازک شده و ضخامت لایه ی بالایی پوست  کم شود که سرانجام باعث آسیب رسیدن به فولیکول های مو می شود.

تاثیرات بد سیگار و قلیان روی  کاشت مو در فاصله ی زمانی که بین برداشت فولیکول از محل پشت سر یا همان اهدا کننده وجود دارد. تا زمانی که فولیکول به قسمت گیرنده پیوند داده می شود به دلایل مختلفی گرافت ها مورد آسیب قرار می گیرند که نیکوتئن موجود در سیگار باعث تنگ شدن عروق خونی شده و جریان خون را کم میکند یکی از این دلایل نرسیدن اکسیژن کافی به موهاست ، به همین دلیل سیگار کشیدن باعث کند شدن ترمیم زخم پوستی کاشت مو شده و باعث میشود تمام فولیکول های کاشته شده قابلیت ترمیم و رشد را از دست بدهند.

 

تاثیرات کشیدن سیگار و قلیان برای کاشت مو

 

راه های ارتباطی با کاشت مو بهرو:

 


پاسخ دادن

آدرس ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری نشانه گذاری شده اند *


را های ارتباطی ما

جدیدترین اخبار پوست و مو

کلینیک زیبایی بهرو
دارای مجوز رسمی از وزارت بهداشت و درمان

این کلینیک با دارا بودن کادری مجرب و پزشکان فوق تخصص حاضر در ایران و با بهره گیری از تجهیزات و روشهای نوین در امور زیبایی پوست ، مو و تناسب اندام منجر به کسب رضایتمندی بالای در میان بیماران زیبایی قرار گرفته است.
بدیهی است که صداقت و انجان تعهدات نسبت به بیاران باعث بدست آوردن این نام خوش در کلینیک های زیبایی شده است .

کپی رایت برای کلینیک بهرو محفوظ است