با کاشت ابرو زیبایی اتان را افزایش دهید

فروردین 21, 776 توسط farahzadi0
behrddoo.jpg

فرآیند کاشت ابرو

این فرآیند کاشت ابرو به این صورت است که موهایی که از ناحیه پشت گوش یا پایین گوشتان برداشته می شود زیرا این موها بسیار شباهت زیادی به موهای ابرو دارد و آن را به صورت طبیعی نشان می دهد و زیبایی شما را به صورت طبیعی نشان داده می شود و هیچ کس از کاشت ابروی شما خبردار نمی شود.

کاشت ابرو

کاشت ابرو حتما باید در کلینیک فوق تخصصی که متخصص این کار است انجام شود چون این کار بسیار حساس است باید با دقت بالا و همچنین با تجربه ی زیادی انجام شود تجربه ی کاری خیلی اهمیت دارد اول اینکه شناختن مدل ابرویی که به صورت شما بیشتر می آید را پیشنهاد می کنند و در صورت این که شما مورد پسندتان بود ابروی شما را به همان صورت تغییر می دهد و شروع به کاشت موهای ابرو به صورت طبیعی می کند یک سری مراقبت هایی بعد از کاشت دارد که به شما گفته می شود.

کارهایی که بعد از کاشت ابرو می توانید انجام دهید!!

همچنین بعد از کاشت ابرو ممکن است ابروهای شما بریزد هیچ نگران نباشید زیرا بعد از دو الی سه ماه شروع به ریزش می کند و دوباره ابروهای جدیدی شروع به رشد کردن می کنند. زمانی که کاشت ابرو را انجام می دهید می توانید آن را بدون هیچ نگرانی اصلاح کنید و به شکل ابرویتان مدل دهید.

حتی می توانید ابرویتان رنگ کنید بدون هیچ عوارض نگران کننده ای البته قبل از رنگ کردن حتما با دکتر متخصص خود در ارتباط باشید و قبل از رنگ کردن به او اطلاع دهید و بعد این کار را انجام دهید ، به قول جمله ی معروف پیشگیری بهتر از درمان است .

کاشت ابرو امروزه در بین زنان باب شده است و بیشتر زنان این کار را انجام می دهند که شما می توانید با مراجعه به کلینیک بهرو  نتیجه ی فوق العاده ای بگیرید.

 


پاسخ دادن

آدرس ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری نشانه گذاری شده اند *


را های ارتباطی ما

جدیدترین اخبار پوست و مو

کلینیک زیبایی بهرو
دارای مجوز رسمی از وزارت بهداشت و درمان

این کلینیک با دارا بودن کادری مجرب و پزشکان فوق تخصص حاضر در ایران و با بهره گیری از تجهیزات و روشهای نوین در امور زیبایی پوست ، مو و تناسب اندام منجر به کسب رضایتمندی بالای در میان بیماران زیبایی قرار گرفته است.
بدیهی است که صداقت و انجان تعهدات نسبت به بیاران باعث بدست آوردن این نام خوش در کلینیک های زیبایی شده است .

کپی رایت برای کلینیک بهرو محفوظ است